| Ακρίβεια | 0,05 |
|---|---|
| Εξουσία | 7KW, AC380V 220V |
| Κατηγορία Προστασίας | IP66 |
| Δυναμικό | 380 V |
| Χαμηλή θερμοκρασία | -40℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50℃ |
|---|---|
| Διεπαφή | USB/RS232 |
| Βάρος | 450KG |
| Επίδειξη | LCD |
| Λογισμικό | Παράθυρα/Linux |
| Διάσταση | 1000mm*1000mm*1000mm |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υγρασία | 10-98%RH |
| Όνομα προϊόντων | Άλλη μηχανή δοκιμής |
| Διεπαφή | USB/RS232 |
| Τροφοδοτικό | AC 220V ή 380V (ο μετασχηματιστής είναι διαθέσιμος) |
|---|---|
| Διάσταση | 1000mm*1000mm*1000mm |
| Διασύνδεση | USB/RS232 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υγρότητα | 10-98%RH |
| Εσωτερική διάσταση | Μ400xΥ500xΒ400mm |
|---|---|
| Τόμος | 80 λίτρα |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40~150°C |
| Εύρος υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Ρυθμός αύξησης της θερμοκρασίας | 3.0°C/min |
| Ακρίβεια | 0,1, +/- 0,5°C |
|---|---|
| Εξουσία | 4KW |
| Δυναμικό | 220 V |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη αέρα |
| Εσωτερικές διαστάσεις | 400Χ500Χ400 χλστ |
| Ακρίβεια | 0,01 |
|---|---|
| Εξουσία | 25 KW |
| Κατηγορία Προστασίας | IP55 |
| Δυναμικό | 380 V |
| Ψυκτικά μέσα | R404A ή ισοδύναμο |
| Εσωτερική διάσταση | Π900xΥ500xΒ600mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | Π1400xΥ950xΒ1200mm |
| Τόμος | 270 λίτρα |
| Δοκιμή φυσιολογικού ορού | NSS ACSS |
| όγκος ψεκασμού | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /h |
| Μοντέλο | TH-225-B |
|---|---|
| Εσωτερική διάσταση | W600XH750XD500(mm) |
| Εξωτερική διάσταση | W1200XH1900XD1150(mm) |
| Χαμηλή θερμοκρασία | 0 ℃ |
| Υψηλή θερμοκρασία | 150°C |
| δύναμη ημιτόνου | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |