| Δύναμη sinus | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| δύναμη ημιτόνου | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| δύναμη ημιτόνου | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Βαθμολογήθηκε τυχαία | 10000N |
|---|---|
| Κατηγορία επιτάχυνσης | 1000m/s2 |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Πίνακας δονήσεων | W800*D800mm |
| κινούμενη σπείρα | 14 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 10KN |
|---|---|
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μέγιστο φορτίο | 270 κιλά |
| Εφαρμογή | Συσκευή |
| Δύναμη ημιτόνου | 3000N |
|---|---|
| Κάθετος αποσυμπιεστής | 500*500mm |
| Οριζόντιος πίνακας ολίσθησης | 500*500mm |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση | 25 |
| Δύναμη ημιτόνου | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3000Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Όνομα προϊόντων | Πίνακας δονητών δόνησης |
|---|---|
| πρότυπο | ES-10 |
| Συχνότητα | 3hz έως 2000 Hz |
| Επιτραπέζιο μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη sinus | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |