| Πλάτος δοκιμής | 0 ~ 100mm |
|---|---|
| Λειτουργία δοκιμής | Sine, Random, Shock, κ.λπ. |
| Μέγιστο. Δύναμη | 1000N |
| Χρόνος δοκιμής | 0 ~ 9999 λεπτά |
| Μέγιστο. Φορτίο | 100 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| μέθοδος δόνησης | Ημιτονική & Τυχαία Δόνηση |
|---|---|
| Ονομαστική ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
| εκτιμημένη τυχαία δύναμη | 20000n |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 100G |
| μέθοδος δόνησης | Ημιτονική & Τυχαία Δόνηση |
|---|---|
| Ονομαστική ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
| εκτιμημένη τυχαία δύναμη | 20000n |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 100G |
| δύναμη δόνησης | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
|---|---|
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 3,5 κιλά |
| Δύναμη ανεμιστήρων ψύξης | 3kW |
| Ονομαστική ημιτονοειδής δύναμη | 3000 N |
| εκτιμημένη τυχαία δύναμη | 3000 N |