| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
|---|---|
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 3,5 κιλά |
| Δύναμη ανεμιστήρων ψύξης | 3kW |
| Τροφοδοσία | AC380V |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κάθετη+Οριζόντια |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
|---|---|
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 3,5 κιλά |
| Δύναμη ανεμιστήρων ψύξης | 3kW |
| Τροφοδοσία | AC380V |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κάθετη+Οριζόντια |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1.6m/s |
|---|---|
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 3,5 κιλά |
| Δύναμη ανεμιστήρων ψύξης | 3kW |
| Τροφοδοσία | AC380V |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κάθετη+Οριζόντια |
| δύναμη δόνησης | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Application | materila, automobile parts, packing, house hold products |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Warranty | 1 year |
| Applicable industries | Military industry, civil, electronic appliances, automotive, spare parts, electronics, aviation |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25 χιλιοστών |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Χρήση | δοκιμή προσομοίωσης δονήσεων |
| κατεύθυνση δονήματος | x-$l*y ζ |
| Μαξ. | 10,6m/s |
| κινούμενη σπείρα | 6.5 κιλά |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | 3 Άξονας |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6.5 κιλά |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |
| sine force | 6000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| displacement | 25mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| application | Accelerated Vibration Testing |