| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25 χιλιοστών |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25 χιλιοστών |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| φόρτωση | 180 κιλά |
| δύναμη ημιτόνου | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 180KG |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25 mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 180 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 600 κιλά |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Χρήση | δοκιμή προσομοίωσης δονήσεων |
| κατεύθυνση δονήματος | x-$l*y ζ |
| Μαξ. | 10,6m/s |
| κινούμενη σπείρα | 6.5 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |