| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Κατεύθυνση δονήσεων | οριζόντια δόνηση |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 ΤΕΜ |
| Δύναμη δονήσεων | 10KN |
|---|---|
| Ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| Συχνότητα | 5-3000 Hz |
| Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετα οριζόντια |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετη |
| Επιτάχυνση | 100γρ |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| Δύναμη sinus | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| φόρτωση | 270 κλ |
| Μέγιστο φορτίο | 270 κιλά |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100 G |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτροδυναμικός δονητής |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| φόρτωση | 270 κιλά |
| δύναμη δόνησης | 10KN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Μετακίνηση μεγέθους πηνίου | Dia. 240mm |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Δύναμη δονήσεων | 10KN |
|---|---|
| ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| Συχνότητα | 5-3000 Hz |
| επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετα οριζόντια |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |