| Δύναμη sinus | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 60000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 800 κιλά |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| δύναμη ημιτόνου | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μετατόπιση | 65mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 500Kg |
| Δύναμη του αέρα | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 20,0 m/s |
| Μετατόπιση | 75 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη ημιτόνου | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μετατόπιση | 65mm |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Φόρτωση | 500kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Κατευθύνσεις δόνησης | 3 άξονας |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 υπολογιστή |
| Κανάλι εισόδου | 1 κανάλι |
| δύναμη δόνησης | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | Κάθετη+Οριζόντια |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Πρότυπο δοκιμής | Πρότυπα ISTA ASTM |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ετικέτα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |