| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετη |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη ημιτόνου | 6000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος ή Χ, Υ, ζ |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Κατεύθυνση δονήσεων | οριζόντια δόνηση |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 ΤΕΜ |
| Δύναμη sinus | 2000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Ψηλή δόνηση |
| Ισχύς | 380v 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| Ζώνη δοκιμής | 1000 λίτρα |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70~+150degree |
| Περιοχή υγρασίας | 20~98% |
| σκέικερ | Δονητής δόνησης |
| Τρόπος δονήσεων | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 100 γρ |
|---|---|
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Μέθοδος Ελέγχου | computer+control σύστημα |
| Λειτουργία δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Ζώνη δοκιμής | 1000 λίτρα |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40~+150 μοίρες |
| Περιοχή υγρασίας | 20~98% |
| σκέικερ | Δονητής δόνησης |
| Τρόπος δονήσεων | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Επιτάχυνση | 100g |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Χ, Υ, άξονας Ζ |
| Εφαρμογή | Κινητό τηλέφωνο και λι-ιονική μπαταρία |
| Ταχύτητα | 10,6m/s |