| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Τρεις κατευθύνσεις |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| πρότυπο | ES-10 |
|---|---|
| Δύναμη ημιτόνου | 10000N |
| Συχνότητα | 3-3000Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| Εύρος συχνοτήτων | 3hz σε 2500hz |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,8m/s |
| άμεσα | Χ, Υ, ζ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3hz σε 2500hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Άμεσα | Χ, Υ, ζ |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | 3hz σε 2500hz |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| άμεσα | Χ, Υ, ζ |
| κινούμενο κουλούριασμα | 30 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ASli |
| Τόπος καταγωγής | guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 180 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ετικέτα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 3KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Εφαρμογή | Παρακολούθηση |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810F |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |