| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| πρότυπο δοκιμής | ISO 16750-3 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40KN |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| δύναμη δόνησης | 10 KN |
|---|---|
| Ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| Συχνότητα | 5-3000 Hz |
| Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 20kN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| Εφαρμογή | Οδηγήσεων, συσκευασία, μπαταρία |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Επιτάχυνση | 100 γρ |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| Εφαρμογή | Μπαταρίες μοτοσικλετών |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Δύναμη δονητών | 3KN |
| πρότυπο | IEC 60095-7 |
| Πεδίο συχνότητας | 3~3500HZ |