| Εσωτερική διάσταση | W400*H350*D350mm |
|---|---|
| Όγκος | 49 λίτρα |
| εύρος θερμοκρασίας | -65~150C |
| Χρόνος αποκατάστασης θερμοκρασίας | Μέσα σε 5 λεπτά |
| Χρόνος μετατροπής | μέσα σε 5S |
| Εσωτερική διάσταση | W800*H1200*D700mm |
|---|---|
| κλίμακα θερμοκρασίας | (RT+15C) ~300C |
| Ακρίβεια ελέγχου | +/-0,5C |
| Μέθοδος ελέγχου | Micro PID+SSR+Timer |
| Ράφι αποθήκευσης | Δύο στρώματα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Heat | 3C/min |
|---|---|
| internal dimension | W1000*H1000*D1000mm |
| VOLUME | 1000L |
| temperature range | -60~150C |
| humidity range | 20~98%R.H. |
| Εσωτερική διάσταση | Π900xΥ500xΒ600mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | Π1400xΥ950xΒ1200mm |
| Τόμος | 270 λίτρα |
| Δοκιμή φυσιολογικού ορού | NSS ACSS |
| όγκος ψεκασμού | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /h |