| πρότυπο δοκιμής | EN πρότυπα 60068-2-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο Ε&Α |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Υλικό συσκευασίας | Κουτί από πολυχοιρινό |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500hz |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετη ή x,y,z |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2500HZ |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας XYZ |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2800 Hz |
| ταχύτητα | 1.8 m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας XYZ |
| επιτάχυνση | 100g |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-3500hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| πρότυπο δοκιμής | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Δύναμη | 380V 3 φάση 5 καλώδιο |
| Φάσμα συχνότητας (Hz) | 3~3500 |
| εκτιμημένη ταχύτητα (m/s) | 1.2~1.8 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -70C σε 150C |
| Δύναμη δονήσεων | 10KN |
|---|---|
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μέγιστο φορτίο | 270 κιλά |
| Εφαρμογή | Καρτόνι |
| Δύναμη ημιτόνου | 6000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος ή Χ, Υ, ζ |