| Δύναμη δονήσεων | 300Kgf |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| Υλικό τραπεζιού | Σύνθετα αλουμινίου |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετα οριζόντια |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Εκτόπισμα | 65 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000Ν |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,6 m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| φόρτωση | 180 κιλά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Μάρκα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Μάρκα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 3000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| πρότυπο | UN38.3 πρότυπα |
| Τύπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, Ζ ΤΡΙΑΞΩΝΙΚΌΣ |
| Εσωτερική διάσταση | Π2000*Υ2000*Β2000χιλ |
|---|---|
| Τόμος | 8000L |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70~200C |
| Εύρος υγρασίας | 20%~ 98%RH |
| Διάμετρος τρύπας δοκιμής | Dia. 100 χλστ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |