| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| δύναμη δόνησης | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 20000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | Ψηλή δόνηση |
| Τρόπος δονήσεων | Ημίτονο τυχαίο |
| Μετατόπιση | 51 χιλ. |
| Διάμετρος της κίνησης της σπείρας | 320 χιλιοστά |
| Εσωτερική διάσταση | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| λειτουργία | Δοκιμή κλίματος γήρανσης |
| εύρος θερμοκρασίας | -70~150C |
| Περιοχή υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Εφαρμογή | μπαταρία, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| πρότυπο δοκιμής | Mil-STD πρότυπα |
| επιτάχυνση | 100g |
| δοκιμή | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Ισχύς | 380v 3 φάση |
| Δύναμη | 380V, 3 φάσεις |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | 5~3500Hz |
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-202 Μέθοδος 213 |
| Δονήσεις | Βόρειος και οριζόντιος |
| Μέγεθος πίνακα | 600x600 χιλιοστά |
| Δύναμη sinus | 6000N |
|---|---|
| Επιτάχυνση | 100g |
| Κατεύθυνση δονήσεων | 3 Άξονας |
| Μέθοδος λειτουργίας | Ενισχυτής |
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| δύναμη ημιτόνου | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |