| Μέγιστο φορτίο | 270 κιλά |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100 G |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτροδυναμικός δονητής |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| Τινάζοντας δύναμη | 1000kgf (10000N) |
|---|---|
| Μέγιστο φορτίο | 270KG |
| ταχύτητα | 1.8m/s |
| Φάσμα συχνότητας | 3Hz σε 2.000 Hz |
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτροδυναμικός δονητής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Φάσμα συχνότητας | 3Hz σε 2.000 Hz |
| ταχύτητα | 1.8m/s |
| Τετάρτη | 380V/50Hz |
|---|---|
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 2 τεμάχια |
| Χρώμα | μπλε |
| Τύπος | Τραπέζι κραδασμών |
| Δύναμη | 750W |
| Μέγιστη ταχύτητα | 2.5 M/s |
|---|---|
| μέγιστη δύναμη | 2.000 Ν |
| Επιτραπέζιο μέγεθος | 300 χιλ. Χ 300 χιλ. |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 70 DB |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z κραδασμούς |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| Συχνότητα | 3~2800HZ |
| δύναμη ημιτόνου | 2000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετη δόνηση |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | triaxial |
| επιτάχυνση | 100g |
| ΚΛΟΝΙΣΜΟΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ | Συσκευή απομόνωσης κλονισμού |
| Μετατόπιση | Ημιτονοειδής και τυχαία μεγάλη μετατόπιση |
| μέγιστη δύναμη | 2.000 Ν |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 70 DB |
| Ικανότητα ωφέλιμων φορτίων | 50 κλ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Διαστάσεις | 1000 χιλ. Χ 1000 χιλ. Χ 1000 χιλ. |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Πρότυπο Δοκιμής | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δοκιμή | Σοκ |