| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| δύναμη ημιτόνου | 60000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51mm |
| συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| Δύναμη sinus | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετη |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100G |
| δύναμη ημιτόνου | 60000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Δύναμη δονήσεων | 10KN |
|---|---|
| Ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| Συχνότητα | 5-3000 Hz |
| Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετα οριζόντια |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Κατεύθυνση δονήσεων | οριζόντια δόνηση |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 ΤΕΜ |