| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 300 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| Περιοχή συχνοτήτων ((HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Ονομαστική επιτάχυνση (m/s2) 0~1000 | 0~1000 |
| Ονομαστική δύναμη sinus | 1000~350000 |
| Μέγιστο φορτίο | 70~4500kg |
| Μετακινούμενη τροχιά | 2.5~300kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000n ~ 150000n |
|---|---|
| Διάσταση | 730*550*650mm l*w*h ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | 300*300mm |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Εξουσία | AC380V, 3 γραμμές φάσης 5 |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| Δύναμη δονήσεων | 20kN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| Τύπος | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Μαξ. Μετατόπιση | 51MM |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,8m/s |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| vibration force | 6000N |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετη |
| Επιτάχυνση | 100γρ |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |