| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |
| πρότυπο δοκιμής | IEC62133 |
| κατεύθυνση δονήματος | οριζόντια και κάθετη δόνηση |
| μέγιστο dispacement | 51 χιλ. |
| Δύναμη του αέρα | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 20,0 m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |