| Δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| εμπορικό σήμα | ASLi |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-3500hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| πρότυπο δοκιμής | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |
| Δύναμη | 600N |
|---|---|
| vibraton κατεύθυνση | Ψηλή δόνηση |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά προϊόντα |
| κινούμενη σπείρα | 6.5 κιλά |
| επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | πρότυπο iec 60068 |
| ταχύτητα | 2.0m/s |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1.8 m/s |
|---|---|
| Κινούμενη σπείρα | 3.5~90kg |
| Κατεύθυνση δόνησης | Χ, Υ, ΆΞΟΝΑΣ Ζ |
| Εφαρμογή | Οδηγήσεων, μπαταρία, μέρη αυτοκινήτου |
| Δύναμη | AC380V, 3 ΦΑΣΗ 5 ΓΡΑΜΜΕΣ (ή προσαρμοσμένος) |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος τραπεζιού | Προσαρμοσμένο |
| Πρότυπο | ISO 16750 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική μπαταρία οχημάτων |
| Δοκιμή | Ημίτονο και τυχαίος |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτροδυναμικός δονητής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Φάσμα συχνότητας | 3Hz σε 2.000 Hz |
| ταχύτητα | 1.8m/s |