| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας XYZ |
|---|---|
| κύμα δόνησης | Τυχαίο ημίτονο |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Μέγεθος πίνακα | 800*800mm |
| Εφαρμογή | ηλεκτρονικά μέρη |
| Δύναμη δονήσεων | 20kN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| Τύπος | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Μαξ. Μετατόπιση | 51MM |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,8m/s |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Εφαρμογή | ηλεκτρικές συσκευές |
| Άλλο όνομα | Δονητής δόνησης |
| δοκιμή | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετος ή οριζόντιος |
|---|---|
| κύμα δόνησης | Ημίτονο και τυχαίος |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Μέγεθος τραπεζιού | 600*600 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, άξονας Ζ |
| επιτάχυνση | 1 εκατ. |
| Εισαγωγή | 1 κανάλι |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακός έλεγχος |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Διάσταση | 500 χιλ. X.500 χιλ. X.500 χιλ. |
| Φάσμα συχνότητας | 10 Hz - 2000 Hz |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό έλεγχο |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Διάσταση | 500 χιλ. X.500 χιλ. X.500 χιλ. |
| Περιοχή συχνοτήτων | 10 Hz - 2000 Hz |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Δύναμη του αέρα | 40KN |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| τυχαία δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Διάσταση | 730*550*650mm L*W*H |