| Δύναμη του αέρα | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 20,0 m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 40KN |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-3500hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| πρότυπο δοκιμής | IEC 60068-2 |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετος ή οριζόντιος |
|---|---|
| κύμα δόνησης | Ημίτονο και τυχαίος |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Μέγεθος πίνακα | 600*600 χλστ |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δύναμη δόνησης | 3000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Τρόπος δόνησης | Ημίτονο τυχαίο |
| Μετατόπιση | 25 χιλ. |
| Διάμετρος της κίνησης της σπείρας | 230mm |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετη |
| Επιτάχυνση | 100γρ |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |