| Εσωτερική διάσταση | W600*H850*D800mm |
|---|---|
| Όγκος | 408L |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70~200C |
| Περιοχή υγρασίας | 20~98%rR.H. |
| Λιμένας δοκιμής | Dia. 100 χλστ |
| Εσωτερική διάσταση | W400*H350*D350mm |
|---|---|
| Όγκος | 49 λίτρα |
| εύρος θερμοκρασίας | -65~150C |
| Χρόνος αποκατάστασης θερμοκρασίας | Μέσα σε 5 λεπτά |
| Χρόνος μετατροπής | μέσα σε 5S |
| Ακρίβεια | 0,05 |
|---|---|
| Εξουσία | 7KW, AC380V 220V |
| Κατηγορία Προστασίας | IP66 |
| Δυναμικό | 380 V |
| Χαμηλή θερμοκρασία | -40℃ |
| Εσωτερική διάσταση | W1000*H100*D1000mm |
|---|---|
| Όγκος | 1000L |
| Σειρά θερμοκρασίας | -70~200C |
| Σειρά υγρασίας | 20~98%rR.H. |
| Λιμένας δοκιμής | Dia. 100 χλστ |
| Εσωτερική διάσταση | W600XH400XD450mm; |
|---|---|
| τόμος | 108L |
| Πρότυπο δοκιμής | ASTM B117 |
| συγκέντρωση NaCl | 5% |
| Πίεση | 1.0 ~ 6.0kgf/cm2 |
| Εσωτερική διάσταση | Π600*Υ750*Β500χιλ |
|---|---|
| Τόμος | 225L |
| Επίδειξη | Προγραμματιζόμενη οθόνη αφής |
| Συσκευή Ασφαλείας | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης |
| Έλεγχος υπολογιστή | Ναί |
| Εξουσία | 20kw, Ηλεκτρονικό |
|---|---|
| Κατηγορία Προστασίας | ip55 |
| Δυναμικό | 380 V |
| Εσωτερική διάσταση | Π2000*Υ2000*Β2000χιλ |
| Τόμος | 8000L |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70~150°C |
|---|---|
| Εύρος Υγρασίας | 20%~98% R.H. |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ± 0,5 ° C |
| Ακρίβεια υγρασίας | ±3.5% |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ±2°C |
| Εσωτερική διάσταση | Π400*Υ500*Β400χιλ |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70~150C |
| Εύρος υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ±0,5℃ |
| Ακρίβεια υγρασίας | ±2,5% R.H. |
| Εσωτερική διάσταση | Π2000*Υ2000*Β2000χιλ |
|---|---|
| Τόμος | 8000L |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70~200C |
| Εύρος υγρασίας | 20%~ 98%RH |
| Διάμετρος τρύπας δοκιμής | Dia. 100 χλστ |