| Ακρίβεια | 0,1, +/- 0,5°C |
|---|---|
| Εξουσία | 4KW |
| Δυναμικό | 220 V |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη αέρα |
| Εσωτερικές διαστάσεις | 400Χ500Χ400 χλστ |
| Εσωτερική διάσταση | Π600*Υ750*Β500χιλ |
|---|---|
| Τόμος | 225L |
| Επίδειξη | Προγραμματιζόμενη οθόνη αφής |
| Συσκευή Ασφαλείας | Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης |
| Διασύνδεση ελέγχου | RS232 |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70°C ~ +150°C |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Ακρίβεια ελέγχου | ±0,5°C; ±2,5% ΣΥ |
| Ομοιομορφία διανομής | ±2,0°C; ±3,0% ΣΥ |
| Ταχύτητα αύξησης της θερμοκρασίας | 0.1~3.0°C/min |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70°C~150°C |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ±0,5℃ |
| Ακρίβεια υγρασίας | ±2,5% R.H |
| Τροφοδοτικό | AC220V, 50/60HZ |
| Εσωτερική διάσταση | Π500xΥ600xΒ500mm |
|---|---|
| Τόμος | 150 λίτρα |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -20~150°C |
| Εύρος υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Ρυθμός αύξησης της θερμοκρασίας | 3.0°C/min |
| Τροφοδοτικό | AC220V |
|---|---|
| Ποσοστό IP | IPX1 X2 X3 X4 X5 X6 X9 |
| Εσωτερικό υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εσωτερικό πάχος υλικού | 10,0 mm±0.05 |
| Εξωτερικό υλικό | Γαλβανισμένο πιάτο χάλυβα |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Διαστάσεις | 400x500 X400 χιλ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V |
| Όνομα προϊόντων | Περιβαλλοντική αίθουσα δοκιμής |
| Βάρος | 200KG |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Διαστάσεις | 400x400 X400 χιλ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V |
| Όνομα προϊόντων | Περιβαλλοντική αίθουσα δοκιμής |
| Βάρος | 200KG |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Dimensions | W1500xH1000 xD1000 mm |
| Power Supply | 380V |
| Product Name | Environmental Test Chamber |
| Weight | 500kg |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2000x2000 x2000 χιλ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V |
| Όνομα προϊόντων | Περιβαλλοντική αίθουσα δοκιμής |
| Βάρος | 200KG |