| Εσωτερική διάσταση | Μ400xΥ500xΒ400mm |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40~150°C |
| Εύρος υγρασίας | 15%~98% RH |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ± 0,5 ° C |
| Ακρίβεια υγρασίας | ±2,5% R.H. |
| Εσωτερική διάσταση | Π1000xΥ1000xΒ1000mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | Π1200xΥ1900xΒ1300mm |
| Τόμος | 150 λίτρα |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -20~150°C |
| Εύρος υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Εσωτερική διάσταση | Π600*Υ750*Β500χιλ |
|---|---|
| Τόμος | 225L |
| Τύπος οθόνης | Προγραμματιζόμενη οθόνη αφής |
| Διάμετρος τρύπας δοκιμής | Dia. 50 χλστ |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS232 |
| Εσωτερική διάσταση | 1000x1000x1000 mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 1600x1900x1400 mm |
| Ροή δοκιμής JIS | 1,8L/Min έως 3,9L/Min (RT-1000A), 24,5L/Min έως 39,2L/Min (RT-1000B) |
| Πίεση δοκιμής JIS | 0,1kgf/cm2 έως 0,3 kgf/cm2 (RT-1000A), 1kgf/cm2 έως 3 kgf/cm2 (RT-1000B) |
| Ταχύτητα δοκιμής πτώσης | 1 έως 1,5 mm/min (IPX1, IPX2), 3 έως 3,5 mm/min (IPX3, IPX4) |
| Εσωτερική διάσταση | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| λειτουργία | Δοκιμή κλίματος γήρανσης |
| εύρος θερμοκρασίας | -70~150C |
| Περιοχή υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Εσωτερική διάσταση | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| λειτουργία | Δοκιμή υγρασίας θερμοκρασίας |
| εύρος θερμοκρασίας | -70~150C |
| Περιοχή υγρασίας | 20~98%R.H. |
| ράφι δειγμάτων | Προαιρετικό |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40C~150C |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 20%~98%R.H. |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ± 0,5 ° C |
| Ακρίβεια υγρασίας | ±2,5% R.H. |
| Αναλυτική Ακρίβεια | 0,1°C; 0,1% RH |
| Υλικό | SUS304/SS316 |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC220V ±10% 50~60HZ |
| Τόμος | 80L/160L/300L/500L/1000L |
| Ελεγκτής | Προγραμματιζόμενος ελεγκτής με οθόνη αφής LCD |
| Ράφια | 2 τμχ/ ρυθμιζόμενο |
| Εξουσία | 15 kw |
|---|---|
| Δυναμικό | 380 V |
| Εσωτερική διάσταση | Π2000*Υ2000*Β2000χιλ |
| Τόμος | 8000L |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70~200C |
| Ακρίβεια | ±1% |
|---|---|
| Εξουσία | 30 KW |
| Δυναμικό | 380 V |
| Εσωτερική διάσταση | Π2000*Υ2000*Β2000χιλ |
| Τόμος | 8000L |