| Εύρος συχνοτήτων | 3-3000 Hz |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 1,8 m / s² |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγιστη φόρτιση | 70 κιλά |
| Τύπος | XYZ |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Πρότυπο Δοκιμής | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δοκιμή | Σοκ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 300 κιλά |