| δύναμη δόνησης | 10KN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Μετακίνηση μεγέθους πηνίου | Dia. 240mm |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Πίνακας ολίσθησης | 600*600 χλστ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας Z |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
| πρότυπο δοκιμής | IEC62133 |
| δοκιμή σοκ | μισό - sinus, τραπεζοειδές, κύμα δοντιού πριονιστήρα |
| Πεδίο συχνότητας | 3-3500 HZ |
|---|---|
| Κατηγορία ταχύτητας | 1,2 m / s² |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγιστη φόρτιση | 70 κιλά |
| Τύπος | κάθετο &x, Υ, ζ |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| πρότυπο δοκιμής | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| δοκιμή | Σοκ |
| Πίνακας ολίσθησης | 600*600 χιλιοστά |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | Άξονας Z |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
| Πρότυπο Δοκιμής | IEC62133 |
| δοκιμή σοκ | μισό - sinus, τραπεζοειδές, κύμα δοντιού πριονιστήρα |
| Πίνακας ολίσθησης | 600*600 χιλιοστά |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | Άξονας Z |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
| Πρότυπο Δοκιμής | IEC62133 |
| δοκιμή σοκ | μισό - sinus, τραπεζοειδές, κύμα δοντιού πριονιστήρα |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | πρότυπο iec 60068 |
| ταχύτητα | 2.0m/s |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Εσωτερική διάσταση | Π900xΥ500xΒ600mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | Π1400xΥ950xΒ1200mm |
| Τόμος | 270 λίτρα |
| Δοκιμή φυσιολογικού ορού | NSS ACSS |
| όγκος ψεκασμού | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /h |
| Table Size | 200*200mm |
|---|---|
| max. load | 10kg |
| test standard | IEC60068-2-27 |
| acceleration range | 150~15000m/s2 |
| pulse width | 0.6~18 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100G |