| Δύναμη δόνησης | 30kN |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Πρότυπα δοκιμής | IEC 60068-2-64 |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δοκιμή | Κλονισμός |
| δύναμη δόνησης | 10KN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Μετακίνηση μεγέθους πηνίου | Dia. 240mm |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| δύναμη δόνησης | 10KN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Μετακίνηση μεγέθους πηνίου | Dia. 240mm |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | πρότυπο iec 60068 |
| Ταχύτητα | 20,0 m/s |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Δύναμη του αέρα | 60000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| δύναμη ημιτόνου | 60000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Πρότυπο Δοκιμής | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δοκιμή | Σοκ |
| δύναμη δόνησης | 30kn |
|---|---|
| Εφαρμογή | μπαταρία |
| Πρότυπο δοκιμής | IEC 60068-2-64 |
| Επιτάχυνση | 100G |
| δοκιμή | Σοκ |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανική μηχανή κρούσης |
|---|---|
| Κατεύθυνση κλονισμού | Αξονική, Οριζόντια, Κατακόρυφη |
| Διάρκεια Σοκ | Έως 10 ms |
| Δύναμη κλοπής | Έως 1500G |
| Αξεσουάρ δοκιμών κραδασμών | Αξεσουάρ δοκιμών κραδασμών |