| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Εκτόπισμα | 65 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Πίνακας ολίσθησης | 600*600 χλστ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας Z |
| δύναμη δονήματος | 6KN |
| πρότυπο δοκιμής | IEC62133 |
| δοκιμή σοκ | μισό - sinus, τραπεζοειδές, κύμα δοντιού πριονιστήρα |
| δύναμη δόνησης | 30kn |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Πρότυπο δοκιμής | IEC 60068-2-64 |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Δοκιμή | Σοκ |
| Δύναμη ημιτόνου | 6000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος ή Χ, Υ, ζ |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-3500hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| πρότυπο δοκιμής | IEC 60068-2 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-3500hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| πρότυπο δοκιμής | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |