| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
| Υλικό συσκευασίας | Κουτί από πολυχοιρινό |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Πλατφόρμα | 600*600 χλστ |
| Ισχύς | Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
| Τύπος | Τύπος υψηλής συχνότητας |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Πλατφόρμα | 600*600 χιλιοστά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτροδυναμικός δονητής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Φάσμα συχνότητας | 3Hz σε 2.000 Hz |
| ταχύτητα | 1.8m/s |
| δύναμη ημιτόνου | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| δύναμη ημιτόνου | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη sinus | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετες δονήσεις ή x,y,z |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100G |