| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 3000N~150000N |
|---|---|
| Διάσταση | 730*550*650mm L*W*H ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | 300*300 χλστ |
| Εφαρμογή | Τμήματα αυτοκινήτων |
| Δύναμη | AC380V, 3 φάση 5 γραμμές |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| φόρτωση | 270 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 10KN |
|---|---|
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μέγιστο φορτίο | 270 κιλά |
| Εφαρμογή | Συσκευή |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
| Υλικό συσκευασίας | Κουτί από πολυχοιρινό |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Πλατφόρμα | 600*600 χλστ |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικά μέρη |
| δύναμη ημιτόνου | 10000N |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| μέγιστη ταχύτητα | 1.8m/s |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |