| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Άξονας XYZ |
|---|---|
| κύμα δόνησης | Τυχαίο ημίτονο |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Μέγεθος πίνακα | 800*800mm |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 250 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος τραπεζιού | Προσαρμοσμένο |
| Πρότυπο | ISO 16750 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρική μπαταρία οχημάτων |
| Δοκιμή | Ημίτονο και τυχαίος |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Δύναμη | 380V 3 φάση 5 καλώδιο |
| Φάσμα συχνότητας (Hz) | 3~3500 |
| εκτιμημένη ταχύτητα (m/s) | 1.2~1.8 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -70C σε 150C |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Εκτόπισμα | 65 mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-202 Μέθοδος 213 |
|---|---|
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |