| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, άξονας Ζ |
| Επιτάχυνση | 1 τεμάχιο |
| Εισαγωγή | 1 κανάλι |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| δύναμη δόνησης | 10KN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Μετακίνηση μεγέθους πηνίου | Dia. 240mm |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας XYZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| κύμα δόνησης | Ημίτονο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συσκευή |
| επιτάχυνση | 100g |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη του αέρα | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 25 χιλιοστών |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |