| Πιστοποιητικό | ISO 9001:20015, CE |
|---|---|
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |
| πρότυπο | ISO 16750 |
| Δύναμη δονήσεων | 3000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | 3 Άξονας |
| Τρόπος δονήσεων | Ημίτονο τυχαίο |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Διάμετρος της κίνησης της σπείρας | 230 χιλιοστά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| δύναμη δόνησης | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ASLi |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000Ν |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,6 m/s |
| Κατεύθυνση κραδασμών | Κάθετος |
| επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| φόρτωση | 270 κιλά |
| δύναμη δόνησης | 10KN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Μετακίνηση μεγέθους πηνίου | Dia. 240mm |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |