| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετος ή οριζόντιος |
|---|---|
| κύμα δόνησης | Ημίτονο και τυχαίος |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Μέγεθος τραπεζιού | 600*600 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| δύναμη ημιτόνου | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Πρότυπο Δοκιμής | EN πρότυπα 60068-2-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Η μπαταρία λιθίου |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2015 |
| Λειτουργία | Ημιτονοειδής δοκιμή δόνησης |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δύναμη δονήσεων | 10000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| πρότυπο δοκιμής | ISTA |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| δύναμη δόνησης | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Εφαρμογή | ηλεκτρικές συσκευές |
| Άλλο όνομα | Δονητής δόνησης |
| δοκιμή | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| Δύναμη ημιτόνου | 6000n |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | ΚΑΘΕΤΟΣ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| Ονομασία του προϊόντος | σύστημα δοκιμής δόνησης |