| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη κλοπής | 12000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| πρότυπο | Η.Ε 38,3 IEC 62133 |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετη |
|---|---|
| Επιτάχυνση | 100g |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 3.5 κιλά |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης υψηλής συχνότητας |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό έλεγχο |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Διάσταση | 500 χιλ. X.500 χιλ. X.500 χιλ. |
| Περιοχή συχνοτήτων | 10 Hz - 2000 Hz |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ASLi |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz σε 3000Hz |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 51 χιλιοστά |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 14 κιλά |
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Εφαρμογή | ηλεκτρικές συσκευές |
| Άλλο όνομα | Δονητής δόνησης |
| δοκιμή | Σίνος, τυχαίο, σοκ |