| Δύναμη του αέρα | 60000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 800 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Κατευθύνσεις δόνησης | Τρεις κατευθύνσεις δωρεάν δόνηση |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 υπολογιστή |
| Κανάλι εισόδου | 1 κανάλι |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Κατευθύνσεις δόνησης | 3 άξονας |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 υπολογιστή |
| Κανάλι εισόδου | 1 κανάλι |
| Μέγιστο φορτίο | 270 κιλά |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100 G |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτροδυναμικός δονητής |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτροδυναμικός δονητής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Φάσμα συχνότητας | 3Hz σε 2.000 Hz |
| ταχύτητα | 1.8m/s |
| Τινάζοντας δύναμη | 1000kgf (10000N) |
|---|---|
| Μέγιστο φορτίο | 270KG |
| ταχύτητα | 1.8m/s |
| Φάσμα συχνότητας | 3Hz σε 2.000 Hz |
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| βάρος της κίνησης της σπείρας | 14kg |
|---|---|
| Τινάζοντας δύναμη | 1000kgf (10000N) |
| Μέγιστο φορτίο | 270KG |
| Τρόπος | Ημίτονο, τυχαίος, κλονισμός, αναζήτηση αντήχησης και παραμονή |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100 Γ |
| δύναμη ημιτόνου | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Δύναμη sinus | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετες δονήσεις ή x,y,z |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |