| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100 γρ |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| Δύναμη ημιτόνου | 6000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Φόρτωση | 180KG |
| Δύναμη sinus | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| φόρτωση | 270 κλ |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικά μέρη |
| Δύναμη sinus | 10000N |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1.8m/s |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | ηλεκτρικές συσκευές |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη ημιτόνου | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3000Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Εφαρμογή | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, ΜΈΡΗ ΑΥΤΟΚΙΝΉΤΟΥ, ΜΠΑΤΑΡΙΑ |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Λειτουργία | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| Δυναμική έξοδος | 3000~100000N |
| Μέγιστη επιτάχυνση θωράκισης | 100 G |
|---|---|
| Σχήμα | Σειρά ES |
| Πεδίο συχνότητας | 3 Hz - 2.000 Hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 300 κιλά |
| δύναμη δόνησης | 10KN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Μετακίνηση μεγέθους πηνίου | Dia. 240mm |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |