| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| πληρούν τα πρότυπα | Jis-d1601-1995 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| πληρούν τα πρότυπα | Jis D1601 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δονήσεις | Βόρειος και οριζόντιος |
| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Ισχύς | Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
| Τύπος | Τύπος υψηλής συχνότητας |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Πλατφόρμα | 600*600 χιλιοστά |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| πρότυπο δοκιμής | IEC 68-2-6 |
| Δονήσεις | Βόρειος και οριζόντιος |
| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 3000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| πρότυπο | UN38.3 πρότυπα |
| Τύπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, Ζ ΤΡΙΑΞΩΝΙΚΌΣ |
| δύναμη δόνησης | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |