| Ανώτατο Armature μέγεθος | 450 χιλιοστά |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Μέγιστο μέγεθος τραπεζιού | 1500*1500mm |
| Λειτουργία | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Σχήμα | Σειρά ES |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| φόρτωση | 270 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 10KN |
|---|---|
| ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| Συχνότητα | 5-3000 Hz |
| επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετα οριζόντια |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη του αέρα | 50000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 2.0m/s |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 1~3500HZ |
| φόρτωση | 750 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| ημιτονοειδής δύναμη | 50000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0m/s |
| Εκτόπισμα | 100 χλστ |
| Συχνότητα | 1 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 750 κιλά |
| Δύναμη sinus | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 180KG |