| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | ηλεκτρικές συσκευές |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 180 κιλά |
| Πρότυπο Δοκιμής | UN38.3, IEC62133, JIS Δ 1601, MIL-STD-810G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Λι-ιονικές ενότητες μπαταριών |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Χ, Υ, Ζ ΤΡΙΑΞΩΝΙΚΌΣ |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | 3 Άξονας |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6.5 κιλά |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| φόρτωση | 270 κιλά |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, άξονας Ζ |
| επιτάχυνση | 1 εκατ. |
| Εισαγωγή | 1 κανάλι |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |