| Δύναμη δονήσεων | 10KN |
|---|---|
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μέγιστο φορτίο | 270 κιλά |
| Εφαρμογή | Συσκευή |
| κύμα δόνησης | Ημίτονο και τυχαίος |
|---|---|
| Συχνότητα | 2000Hz |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Οριζόντια |
| κινούμενη σπείρα | Dia. 30mm |
| Εφαρμογή | Οδηγήσεων, μέρη αυτοκινήτου, συσκευασία |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, Ζ τριαξωνικός |
| επιτάχυνση | 100g |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25 χιλιοστών |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| vibration direction | X,Y,Z Three Axis |
| acceleration | 100g |
| test standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τάση | 380V |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες Βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Πρότυπο δοκιμής | Mil-STD-810G |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Δύναμη δονητών | 20KN |
| Κατάλληλος | Ανώτατα στοιχεία δοκιμής φόρτωσης 300kgs |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| Κατεύθυνση δονήσεων | 3 Άξονας |
| Πρότυπο Δοκιμής | ista 2a |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |