| Ακρίβεια | ±1% |
|---|---|
| Εξουσία | 15 kw |
| Κατηγορία Προστασίας | IP55 |
| Δυναμικό | 380 V |
| Ψυκτικά μέσα | R404A ή ισοδύναμο |
| Ακρίβεια | ±1% |
|---|---|
| Εξουσία | 20 kw |
| Κατηγορία Προστασίας | IP55 |
| Δυναμικό | 380 V |
| Εσωτερική διάσταση | Π2000*Υ2000*Β2000χιλ |
| Ακρίβεια | ±1% |
|---|---|
| Εξουσία | 18 kW |
| Δυναμικό | 380 V |
| Εσωτερική διάσταση | Π2000*Υ2000*Β2000χιλ |
| Τόμος | 8000L |
| Ακρίβεια | ±1% |
|---|---|
| Εξουσία | 20 kw |
| Δυναμικό | 380 V |
| Ψυκτικά μέσα | R404A ή ισοδύναμο |
| Τρύπα | Dia. 50 χλστ |
| Εξουσία | 20 kw |
|---|---|
| Δυναμικό | 380 V |
| Ψυκτικά μέσα | R404A ή ισοδύναμο |
| Τρύπα | Dia. 50 χλστ |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS232, R485 |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70~150°C |
|---|---|
| Εύρος Υγρασίας | 20%~98% R.H. |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ± 0,5 ° C |
| Ακρίβεια υγρασίας | ±3.5% |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ±2°C |
| Εξουσία | 20kw, Ηλεκτρονικό |
|---|---|
| Κατηγορία Προστασίας | ip55 |
| Δυναμικό | 380 V |
| Εσωτερική διάσταση | Π2000*Υ2000*Β2000χιλ |
| Τόμος | 8000L |
| Εξουσία | 15 kw |
|---|---|
| Δυναμικό | 380 V |
| Εσωτερική διάσταση | Π2000*Υ2000*Β2000χιλ |
| Τόμος | 8000L |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70~200C |
| Λογισμικό | Tt-5166 |
|---|---|
| Διεπαφή | USB/RS232 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Βάρος | 450KG |
| Θερμοκρασία | -70-150℃ |
| Ακρίβεια | ±1% |
|---|---|
| Εξουσία | 20 kw |
| Δυναμικό | 380 V |
| Εσωτερική διάσταση | Π2000*Υ2000*Β2000χιλ |
| Τόμος | 8000L |