| Λειτουργία | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| Ανώτατο Armature μέγεθος | 450 χιλιοστά |
| επιτάχυνση | 100 G |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 300 κιλά |
| Εφαρμογή | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, ΜΈΡΗ ΑΥΤΟΚΙΝΉΤΟΥ, ΜΠΑΤΑΡΙΑ |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| πρότυπο δοκιμής | EN πρότυπα 60068-2-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο Ε&Α |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | AC380V |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-3500hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| πρότυπο δοκιμής | IEC 60068-2 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Μέγιστη επιτάχυνση θωράκισης | 100 G |
|---|---|
| Σχήμα | Σειρά ES |
| Πεδίο συχνότητας | 3 Hz - 2.000 Hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 300 κιλά |
| μέθοδος δόνησης | Ημιτονική & Τυχαία Δόνηση |
|---|---|
| Ονομαστική ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
| εκτιμημένη τυχαία δύναμη | 20000n |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 100G |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| Πρότυπο Δοκιμής | EN πρότυπα 60068-2-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Η μπαταρία λιθίου |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2015 |
| Λειτουργία | Ημιτονοειδής δοκιμή δόνησης |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |