| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακός έλεγχος |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Διάσταση | 500 χιλ. X.500 χιλ. X.500 χιλ. |
| Φάσμα συχνότητας | 10 Hz - 2000 Hz |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Λειτουργία | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση θωράκισης | 100 G |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 300 κιλά |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| πρότυπο δοκιμής | EN πρότυπα 60068-2-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο Ε&Α |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | AC380V |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Λειτουργία | Ημιτονοειδής δοκιμή δόνησης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τμήματα αυτοκινήτων |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| πρότυπο δοκιμής | ISO 16750-3 |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετη |
|---|---|
| Επιτάχυνση | 100g |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 3.5 κιλά |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης υψηλής συχνότητας |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό έλεγχο |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Διάσταση | 500 χιλ. X.500 χιλ. X.500 χιλ. |
| Περιοχή συχνοτήτων | 10 Hz - 2000 Hz |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-202 Μέθοδος 213 |
|---|---|
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 300 κιλά |
| Ανώτατο Armature μέγεθος | 450 χιλιοστά |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Μέγιστο μέγεθος τραπεζιού | 1500*1500mm |
| Λειτουργία | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Σχήμα | Σειρά ES |