| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| Περιοχή συχνοτήτων ((HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Ονομαστική επιτάχυνση (m/s2) 0~1000 | 0~1000 |
| Ονομαστική δύναμη sinus | 1000~350000 |
| Μέγιστο φορτίο | 70~4500kg |
| Μετακινούμενη τροχιά | 2.5~300kg |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | XYZ Τρεις Άξονες |
| Συχνότητα | 5~3500 Hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |