| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
| Υλικό συσκευασίας | Κουτί από πολυχοιρινό |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Πλατφόρμα | 600*600 χλστ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3hz σε 2500hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Άμεσα | Χ, Υ, ζ |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Ονομαστική ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| εκτιμημένη τυχαία δύναμη | 20000n |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 100G |
| Ωριαία ταχύτητα | 2.0m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| δύναμη ημιτόνου | 60000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51mm |
| συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |