| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-3500hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| πρότυπο δοκιμής | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δόνησης | 6KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-3500hz |
| Μετατόπιση | 51mm |
| κατεύθυνση δόνησης | Κάθετος και οριζόντιος |
| Πρότυπα δοκιμής | MIL STD 810F |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο Ε&Α |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| μέθοδος δόνησης | Ημιτονική & Τυχαία Δόνηση |
|---|---|
| Ονομαστική ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
| εκτιμημένη τυχαία δύναμη | 20000n |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 100G |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Εφαρμογή | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, ΜΈΡΗ ΑΥΤΟΚΙΝΉΤΟΥ, ΜΠΑΤΑΡΙΑ |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Λειτουργία | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| Δυναμική έξοδος | 3000~100000N |