| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| Ονομασία προϊόντος | σύστημα δοκιμής δόνησης |
| Μέθοδος Ψύξης | Αερόψυξη |
|---|---|
| Πρότυπο | UL 1642 |
| Εξουσία | AC380V, 3 γραμμές φάσης 5 |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Εφαρμογή | μπαταρία, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη sinus | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| φόρτωση | 270 κλ |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη δονήσεων | 3KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| Εφαρμογή | αυτοκίνητοι διακόπτες |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης υψηλής συχνότητας |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z κραδασμούς |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| Συχνότητα | 3~2800HZ |
| δύναμη ημιτόνου | 60000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25 χιλιοστών |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| φόρτωση | 180 κιλά |