| Δύναμη ημιτόνου | 6000n |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | ΚΑΘΕΤΟΣ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Ζώνη δοκιμής | 1000 λίτρα |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70~+150degree |
| Περιοχή υγρασίας | 20~98% |
| σκέικερ | Δονητής δόνησης |
| Τρόπος δονήσεων | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Ζώνη δοκιμής | 216L |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -70~+180degree |
| Σειρά υγρασίας | 10~98% |
| σκέικερ | Δονητής δόνησης |
| Λειτουργία δόνησης | ημιτονοειδές, τυχαίο, σοκ |
| Μέγιστη μετατόπιση | 2.5 ΚΚ |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220 VAC, 50/60 Hz |
| Βάρος | 200 κλ |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 50 γ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 2.5 M/s |
| Ζώνη δοκιμής | 1000 λίτρα |
|---|---|
| εύρος θερμοκρασίας | -40~+150 μοίρες |
| Περιοχή υγρασίας | 20~98% |
| σκέικερ | Δονητής δόνησης |
| Τρόπος δονήσεων | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Μέγιστη επιτάχυνση θωράκισης | 100 G |
|---|---|
| Σχήμα | Σειρά ES |
| Πεδίο συχνότητας | 3 Hz - 2.000 Hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 300 κιλά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |