| πρότυπο | ES-10 |
|---|---|
| Δύναμη ημιτόνου | 10000N |
| Συχνότητα | 3-3000Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη ημιτόνου | 6000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Φόρτωση | 180KG |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετη |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Πρότυπο Δοκιμής | EN πρότυπα 60068-2-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Η μπαταρία λιθίου |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2015 |
| Λειτουργία | Ημιτονοειδής δοκιμή δόνησης |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2500HZ |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας XYZ |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| Δύναμη δονήσεων | 10000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| πρότυπο δοκιμής | ISTA |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστο φορτίο | 450 κιλά |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| φόρτωση | 270 κιλά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |